Tegevuskoht

Pesakast OÜ tegevuskohaks on Viimsi Tervis Spa Hotell, Randvere tee 11, Tallinn.
Viimsi Spa on pidevalt arenev täisteenust pakkuv medical ja wellness SPA-kompleks kõigest 10 km kaugusel Tallinna keskusest, looduskaunil Viimsi poolsaarel.
Lisaks Pesakast OÜ rehabilitatsiooniteenustele on Teie teenistuses kaasaegne tervise, - ilu- ja vabaajakeskus ning kaasaegne ja mugav hotell. 

Hotell on vastav erivajadustega kliendi nõudmistele.
Maja ees asub invaparkla.
 
Hotellis on 104 tuba, sh 8 peretuba ja 2 tuba puuetega inimestele. Kõik toad on allergiavabad. Tubades on WC, dušš, teler, raadio, telefon, juuksekuivati. Lisaks on laste mängutuba, kohvik, ilusalong.
 
Toitlustamine
 
Rehabilitatsiooniteenuse raames saavad kõik kliendid saabumispäeval lõunasöögi ja teistel majutuspäevadel hommikusöögi.
Teised söögikorrad ostab klient ise (hotelli restoranist või lähedalasuvatest toitlustuskohtadest).

160- kohalises restoranis Meritäht pakutakse nii rikkalikku buffet valikut, mis koostatud erinevaid vajadusi arvestades kui ka a la carte menüüd. Hotelli lobby baaris saab nautida klaverimuusikat koos kohvi ja karastusjookidega. Suvel avatud õdus väliterrass.
 
Majutus
 
Kliendid majutatakse 2-kohalistes standardtubades (WC ja duširuum) või vajadusel kas inva- või peretoasWC ja duširuum toas
Kui teenusel viibija soovib kaasa võtta esindaja (v.a alla 16.aastased lapsed), maksab majutus 25 EUR ööpäevas (s.h hommikusöök), lisavoodi 20 EUR ööpäevas (s.h hommikusöök);

 

Pildigalerii


View Larger Map

Viimsi SPA, Randvere tee 11, Viimsi 74001, Harju maakond, Eesti

 

Kuidas meile saab?

Vaadake ühistranspordi graafikut